найкращий у світі хліб

0 Comments
найкращий у світі хліб

навколо хліба

Спеціальні страви з хліба фактично визначаються за допомогою символів порцій пекаря. Кількість борошна фактично позначається як 100%, а різні інші компоненти фактично розкриваються як частина цієї кількості через значення. Розмір через значення насправді набагато більш точний, а також постійний порівняно з розміром через інтенсивність, особливо для повністю сухих компонентів. Відсоток посипання до борошна насправді є одним із найважливіших параметрів у страві для хліба, оскільки він впливає на структуру, а також на м’якуш. Складне пшеничне борошно займає близько 62% посипання, тоді як м’яке пшеничне борошно займає близько 56%.

саме тому ви повинні віддати перевагу цьому хлібу

Ефіопські кухарі зброджують мелене тісто Injera до гострої булькаючої суміші, тоді як кукурудзяне тісто для венесуельських ареп фактично вибивають прямо на тріскучу сковороду. Цей список демонструє цю різноманітність. Разом із незабутнім смаком, ці хлібці насправді відібрані за їх відмінні компоненти, відомий стан, а також прозоре, приємне задоволення від споживання всіх них.

Пай бао, Гонконг

Гонконгські пекарі перевершують один одного, готуючи найм’якший, найпухнастіший хліб, який тільки можна собі уявити, перетворюючи пшеничне борошно на м’які кондитерські вироби. Пай бао може бути вищим порівняно з усіма іншими завдяки методу, який називається технікою Танчжун. Замішуючи пшеничне тісто, пекарі додають відсоток підготовленого борошна, а також розсипають решту компонентів, невелику зміну разом із значним впливом на архітектурний прогрес хліба. Результати? Неймовірно ніжний буханець, який довго зберігає вологість, а також має молочний смак, який вітає перекушування без контролю.

Dökkt rúgbrauð, Ісландія.

Кипляче геотермальне тепло, яке живить ісландські гейзери, теплі джерела, а також важкі випарові отвори, також є цілком природною плитою для цього ісландського житнього хліба, який повільно випікається. Тісто, створене з темно-житнього борошна, фактично поміщається в сталевий горщик, а потім ховається в затишній землі поблизу геотермальних гарячих точок і джерел. При випіканні за традиційною технологією dökkt rúgbrauð готується в підземній «печі» протягом 24 годин. Це інноваційне використання еруптивного повністю органічного джерела, а також у спільноті гарячих джерел у Лаугарватні гості можуть легко спробувати хліб dökkt rúgbrauð, коли він чистий виходить із отвору в темному піску.

Парата, Індія

Лепкі хлібці йдуть неймовірно напівроздробленими в цій конкретній індійській угоді з цільної пшениці, яку можна споживати звичайним або навіть насипаним разом зі смачними зубними пломбами. Згортання та розкочування тіста на дуже дрібно розсипаному жирі створює смачні рівні, які справді багаті разом із смаком, використовуючи метод, подібний до того, який використовується для круасанів чи навіть листкового хліба. Упакований пшеничний хліб фактично створювався в Індії протягом століть, а також низка асортиментів також отримали високу популярність у «Manasollasa», текстовому повідомленні на санскриті 12-го століття, яке містить кілька найдавніших складених підсумків страви регіону.

Роті Гамбанг, Індонезія

Ручний цукор, а також кориця забезпечують освітлення, запашний солодкий смак роті гамбанг, ніжного пшеничного хліба, який є старовинним, яким надають перевагу в пекарнях Джакарти. Етикетка стимулює гамбанг, звичайний індонезійський інструмент, а також схожість із тонкими коричневими хлібами. . Щодо цієї страви, однак, кухарі згадують колоніальну епоху: починаючи від святкового печива зі спеціями до сирних паличок, покритих гаудою чи навіть едамом, індонезійська кулінарія насправді пристосувала голландські компоненти, а також методи до регіональних уподобань.